امنیت واقعی

بچه خوابیده بود که انگار  از چیزی ترسید!آمد که از خواب بپرد مادرش از بالای سرش دستانش را گرفت!دوباره راحت خوابید!انگار نه انگار که ترسی بوده است!

و من داشتم با خود فکر می کردم وقتهایی که ترس با من است آیا تو هم با منی؟آیا تو دستانت در دستان من است؟نگاهت با من است؟مهر  و محبتت بالای  سر من می پلکد؟جوشن را که می خوانم می گوید تو هستی!همیشه هستی!نزدیکی و از همه ی مهربانان مهربان تری!از همه محافظین محافظ تری...با وفاتری....مراقب تری.

هر چه است از قامت ناساز بی اندام ماست

 ورنه تشریف تو بر بالای کس کوتاه نیست

/ 8 نظر / 44 بازدید

Like!!

سلام فکرنمی کنی باید دل به دل وحرف عالمی بدی که اهل عمله وتو رو از آشفتگی در میاره ؟ من از آقای صمدی شاگرد آقای حسن زاده این رو یافتم گرچه در نوشته هات دیدم سنگ مخالفین چنین افرادی رو تاحدی به سینه می زنی شاید همین ها جزئی از حیرونی باشه [گل]

الهه

انشا الله خود کریمش این احساس امنیت و آرامش در کنار خودش رو نصیبمون کنه تو این 2 روز باقیمانده از ماه رمضان....هی...

نسرين

:D نگران نباش با تو هستم

مرضیه

جنابی که اسمتون رو نذاشتید:اگر من رو می شناسید به نظرتون من آدن ترسناکی هستم که از گذاشتن اسمتون دریغ می کنید؟ و صد البته احتمال زیاد من رو نمی شناسید که این طور راجع به من قضاوت کردید!من سنگ کدوم مخالفی رو به سینه زدم؟کدو یک از کسانی که من ازشون به قول شما حمایت کردم باامثال آقای حسن زاده دشمن و مخالف بوده اند؟این قدر راحت راجع به آدمها قضاوت نکنید......آدمهای متصل فرقشون با من وشما اینه که هیچ وقت معیار قضاوتشون راجع به آدمها این چیزها نیست....بسیار محتاط هستند....راستش من یه زمانی تو برنامه ی هفتگی خودم چنین چیزی بود ولی الان راستش چنین کسی نیست.اگر شما فکر می کنید هست و مثل یک آقایی که زمانی حرفهاش رو دوست داشتم ما رو جزو معاندین و کفار حساب نمی کنه من پایه هستم.

مرضیه

بخ نسرین:چه قدر خوبه که با من هستی:دی

من از نوشته هاتون ای برداشت رو کردم و به خاطر قدر دانی از بقیه نوشته ها که برایم لذت بخش بود پیشنهاد حضور در مجلس عالمی را دادم اگر به نظر شما که اتفاقا راحت تر از من در مورد بقیه نظر می دهید اشتباه قضاوت کردم ببخشید در ضمن مگر هرکس به شما نسبتی بدهد که خوشایند شما نباشد نباید حرفش را بشنوید ؟ اگرچه قبول دارم باید حرف افرادی را شنید که بی طمع اجر و مواجب وآزادانه نظر می دهند !!!

صفورا

سلام بعد از مدتها اومدم ولی نوشته هات هنوز حال خوب قبل رو بهم می ده .خوبی؟چطور آپدیت نکردی؟