همه چی و من

1-بالاخره ماشین قرمزم رومشغول تلفن از حلقوم ایران خودرو با امدادهای غیبی از نوع آشنا بازی !کشیدم بیرون بدون اینکه بابت این همه دیرکرد یه قرون و 5 زار پولی دریافت کنم .اما تا همین جاش هم جای شکرش البته که باقیه!صد البته جای شکر رنگش!!!!!!!

2-چند وقتیه که دلم می خواد یه جور دیگه ای باشم.با حال تر!با صفا تر!کلا بچه ی با عشقی باشم ولی خوب ترک عادت موجب مرض هم نباشه موجب سختیه و آدمیزاد به صورت طبیعی از سختی فرار می کنه مگر اینکه چیزی غیر از طبیعتش بهش حاکم بشه و من دقیقا باید در تله ای این مساله ی غیر طبیعی رو شکار کنم و هدایت خودم رو بهش بسپارم که فعلا حاصل نشده.امیدوارم قبل از اینکه این حال و هوا از بین بره دم به تله ی بنده بده .

3-شاید سالها می شد مناجات شعبانیه رونخونده بودم و بعد از مدتها وقتی امسال خوندمش دیدم در فرازهای آخر که راجع به نور ابهج حرف می زنه و از خدا می خواد که اتصال بین اون و این نور برقرار کنه از این موضوع به بزرگترین لذت یاد می کنه...دقیقا همین که چنین مساله ای بالاترین لذته رو من تا حالا در این مناجات ندیده بودم........برای من که معتاد به نازپرورد تنعم بودن هستم  حتی شنیدن چنین چیزی خیلی جالب بود......گر چه که این مناجات واقعا در حد من نیست ولی از اونجایی که وصف العیش هم خودش برای خودش کم لذتی نیست بعد از این سالها از خوندن این واژه های زیبا لذت بردم...

4-نگرانیهای زیادی دارم که با من شب و روز در حرکتند و باهاشون زندگی می کنم.به راه حلهاش فکر میک نم و برای بعضی هاشون راه حلی جز دعا ندارم.اما واقعا قانع نمی شم که بعد از دعا کردن دیگه نباید نگران باشم.البته که اعتماد و توکلم به خدا می لنگه.بارها با خودم تکرار کردم که خدا وسیع و مهربونه و تضمین کرده که همیشه با هر سختی حتما آسونی ای هم هست!اما خوب دیگه شاید به نگرانی هم اعتیاد دارم!

5-فیلم راز شماره ی 2 رو قبلا دیده بودم .باز هم دیدم.خیلی خوب به نظرم این ماجرای فیزیک کوانتوم و قدرت ذهن و حتی اعتیاد به افکار رو باز نمی کنه. ولی در همین حد هم برای من جالبه که می گه که در بدن انسان با هر فکری ماده ای ترشح می شه که علت اعتیاد به افکار می تونه اعتیاد آدم به اون مواد باشه که با تکرار فکر اتفاق می افته...برگشت کردن از فکر منفی به سمت فکر مثبت خوب خیلی کار مفصلی داره برای من به خصوص اینکه حجم افکار منفی و عادت بهشون بالاست.اما می شه که بشه و من هم امیدوارم که بشه به خواست خودم و خدا!

6-قیمت دلار رفته بالا و ما داری می ریم به مناطق گرمسیری.این همه فاصله و نفری 400 دلار دولتی !دم همه ی مسوولین گرم واقعا.گفته اند از گرونیها شکایت نکنیم که دل دشمنان شاد نشه!چشششششششششششششم اما خدایی شما با این حرفهات هم دل دشمنان رو شادتر می کنی و هم دل مردم رو!این قدر که خندیدیم مردیم!

7-مرضییییییییییییی غرووووووووووووووووووو!غر نزن!

 

/ 4 نظر / 31 بازدید
وفا

بابا مایه دار .. ماشین دار .. پول دار .. سفر خارج برو .. ما که له شدیم رفتیم تو زمین راستی مرضیه دلم برات تنگ شده ازون مدلای که دلم میخواد ببینمت و سر به سر هم بذاریم ..

مصطفی

این وبلاگت یه حس خود مشابه پنداری به من میده! دغدغه های کمی متفاوت با ریشه های تا حدی مشترک. فقط بچه دار نشیا!

مرضی

آخرش با توجه به اینکه ما اصولا آدمهای بی خیالی هستیم و دولت هم بسیار با خیاله!در اطلاع رسانی همون 400 دلار هم نصیبمون نشد از دولت عزیز و فهیم و گران قدر و و و و و !